Вийшла у світ монографія “Грабово-букові ліси Закарпаття: формування, стійкість, захисна роль”, першим співавтором якої є завідувач кафедри лісознавства, докт. с.-г. наук, професор Олійник В.С.

У монографії охарактеризовано лісостани смуги грабових бучин Закарпаття, наведено особливості природного відновлення під наметом лісу, висвітлено процеси формування корінних деревостанів, оцінено динаміку стійкості насаджень, з’ясовано природу вітровалів і сніголомів та їх поширення.

За експериментальними дослідженнями висвітлені показники водорегу­люваль­них і ґрунтозахисних властивостей лісистості водозборів та віку деревостанів. Розраховано для науковців, екологів, фахівців лісового і водного господарства та аспірантів і студентів.