26 вересня 2019 р. відбулось розширене засідання кафедри лісознавства, на якому розглянуто дисертаційну роботу Рака Андрія Юрійовича «Захисна роль і стійкість лісів Горган», поданої на здобуття наукового ступеня кандидата сільськогосподарських наук за спеціальністю 06.03.03 – лісознавство і лісівництво. Дисертаційна робота виконана на кафедрі лісознавства. Науковий керівник – доктор сільськогосподарських наук, професор, завідувач кафедри Олійник Василь Степанович.

На розширеному засіданні кафедри були присутні: Олійник В.С. доктор сільськогосподарських наук, професор, завідувач кафедри; Калуцький І.Ф. доктор сільськогосподарських наук, професор, завідувач кафедри туризмознавства і краєзнавства, Заслужений лісівник України; Шпарик Ю.С. доктор сільськогосподарських наук, старший науковий співробітник, доцент кафедри; Бродович Р.І. кандидат сільськогосподарських наук, старший науковий співробітник, доцент кафедри; Вітер Р.М. кандидат сільськогосподарських наук, старший науковий співробітник, доцент кафедри; Гайдукевич М.Є. кандидат біологічних наук, доцент кафедри.

В результаті обговорення ухвалили: рекомендувати дисертаційну роботу Рака А.Ю. «Захисна роль і стійкість лісів Горган» до розгляду на засіданні спеціалізованої вченої ради  Д 35.072.02 в Національному лісотехнічному університеті України (м. Львів).