1 березня 2020 р. на базі ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.

Під час відкриття конкурсу-захисту з привітальним словом виступив проректор з науково-педагогічної роботи ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника», докт. ф.-м. наук Шарин С.В.

У роботі журі секції лісознавства брали участь завідувач кафедри лісознавства, докт. с.-г. наук, проф. Олійник В.С., професор кафедри лісознавства, докт. с.-г. наук, ст. наук. співроб. Шпарик Ю.С.

На конкурсі було представлено науково-дослідницьку роботу секції лісознавства «Структура природного поновлення у букових лісах Західного Лісостепу». Керівник секції – доцент кафедри лісознавства , канд. с.-г. наук, доцент Вітер Р.М.