Колектив кафедри лісознавства вітає завідувача кафедри, доктора сільськогосподарських наук, професора Олійника Василя Степановича з ювілеєм

26 червня в Актовій залі університету відбулося розширене засідання Вченої ради за участю професорсько-викладацького складу.

За багаторічну сумлінну працю, вагомий внесок у підготовку висококваліфікованих спеціалістів медаллю «За заслуги перед університетом» та відзнакою «Почесний лісівник України» відзначено завідувача кафедри лісознавства факультету природничих наук, доктора сільськогосподарських наук, професора Олійника Василя Степановича.

Шановний Василю Степановичу ! Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого ювілею !
Зичимо Вам міцного здоров’я, особистого щастя, творчих успіхів, злагоди, та чудового настрою, родинного затишку та сімейного добробуту.
Нехай завжди Вас супроводжує вдача, постійно зігріває тепло людської вдячності, а будні і свята наповнюються радістю, світлом та любов’ю рідних та близьких.
Вічної молодості Вашій душі та доброти серцю, здійснення всіх Ваших планів та сподівань!