Звітна наукова конференція викладачів, докторантів, аспірантів СЕКЦІЯ: СІЛЬСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО І ЛІСІВНИЦТВО

27.03.2018 р. згідно з програмою звітної наукової конференції викладачів, докторантів, аспірантів відбулось пленарне засідання секції сільського господарства і лісівництва. Керівник секції – доцент кафедри лісознавства, докт. с.-г. наук, ст. наук. співроб. Ю.С. Шпарик.

На пленарному засіданні конференції виступили: завідувач кафедри лісознавства,  докт. с.-г. наук, проф. В.С. Олійник із доповіддю «Зміни грунтозахисної і водорегулювальної ролі лісів Горган під впливом лісоексплуатації», завідувач кафедри агрохімії і грунтознавства докт. с.-г. наук, проф. М.Д. Волощук із доповіддю “Деградовані землі і відновлення їх родючості”,  доцент кафедри лісознавства, докт. с.-г. наук, ст. наук. співроб. Ю.С. Шпарик із доповіддю «Динаміка структури букових пралісів Угольського масиву на Закарпатті».

28.03.2018 р. в роботі підсекції лісознавства брали участь викладачі кафедри лісознавства проф. Яцик Р.М., доц. Бродович Р.І., доц. Вітер Р.М., доц. Гайдукевич М.Є., доц. Коляджин І.Ф., ас. Гудима В.М., ас. Лисенко М.О., ас. Дичкевич В.М., здобувачі та аспіранти кафедри, які виступили з доповідями.

Звітна наукова конференція викладачів