Підсумки ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Лісове господарство»

23-25 травня 2018 р. у Житомирському національному агроекологічному університеті відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Лісове господарство» (напрям «Лісове і садово-паркове господарство») серед студентів вищих навчальних закладів. В олімпіаді брали участь студентки групи ЛГ-41 Захарія Ганна і Кривенко Діана та студент групи ЛГ-1м Малашкін Богдан. У складі журі був представлений доцент кафедри лісознавства, канд. с.-г. наук Вітер Роман Михайлович.

На олімпіаді змагались 9 команд студентів із Житомирського національного агроекологічного університету,  Національного університету біоресурсів і природокористування України (м. Київ), ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника», Харківського національного аграрного університету ім. В.В. Докучаєва, Харківського національного університету міського господарства ім. О.М. Бекетова, Вінницького національного аграрного університету, Сумського національного аграрного університету, Уманського національного університету садівництва, Миколаївського національного аграрного університету.

Під час відкриття олімпіади з привітальним словом виступив заступник голови оргкомітету, декан факультету лісового господарства Житомирського національного агроекологічного університету, доцент Турко В.М.

Програма олімпіади включала три етапи. На І етапі (практичному) кожний учасник визначав 25 зразків пагонів деревно-чагарникових порід, слідів звірів та насіння дерев і кущів.

На ІІ етапі (теоретичному) студенти розв’язували тестові завдання із таких дисциплін: «Лісівництво», «Лісова таксація», «Озеленення населених місць», «Лісові культури», «Дендрологія».

ІІІ етап (професійні змагання у лісових насадженнях) передбачав проведення кожним учасником олімпіади окомірної таксації окремого ростучого дерева і двох насаджень.

Також відбулись цікаві й змістовні екскурсії, ознайомлення студентів і викладачів із науково-навчальною базою Житомирського національного агроекологічного університету.

За підсумками олімпіади команда студентів-лісівників ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» зайняла третє місце і нагороджена грамотами та кубком. Також студенти Захарія Ганна і Малашкін Богдан нагороджені дипломами ІІІ ступеня. Доцент кафедри лісознавства Вітер Роман Михайлович отримав подяку як член журі.

Викладачі кафедри лісознавства щиро вітають наших студентів-лісівників з успішним виступом на Всеукраїнській студентській олімпіаді й бажають їм успіхів у навчанні та перемог у майбутніх змаганнях !